Daugiasluoksnės sieninės plokštės PIR Light – puikus gaminys tiems, kas ieško nebrangios geros izoliacijos. Mažesnis plokštės storis vilioja atsisakyti putų polistireno ir jį pakeisti ekonomiškos ir ekologiškos versijos izoliacija.

Daugiasluoksnės sieninės plokštės PIR Light su standžių poliuretano putų užpildu garantuoja šilumos stabilumą, esant plonesniems skydams. Todėl ji sudaro geriausią alternatyvą putų polistireno plokštėms, kurios iki šiol buvo renkamos, kai reikėjo ypač plono ir lengvo izoliacijos sluoksnio.

PIR Light sieninės plokštės šilumos laidumo koeficientas

Plokštės senėjimo lambda 0,022 W/mK garantuoja geresnį šilumos laidumo koeficientą nei įprastų izoliacinių plokščių, naudojant plonesnę jų versiją. Palyginkime – ten, kur reikia 100 mm storio izoliacinės medžiagos, dabar galima naudoti vos 60 mm storio sienines plokštes PIR Light.


Sieninė plokštė PIR Light su standžių poliuretano putų užpildu garantuoja šilumos stabilumą, esant plonesniems skydams. Todėl ji sudaro geriausią putų polistireno alternatyvą.

Daug plonesnė PIR plokštė ne tik užtikrins vienodai efektyvią izoliaciją, bet ir bus pigesnė. Be to, joje yra panaudotas „šaldytuvo“ užraktas, todėl plokštės yra ypač sandarios ir užtikrina vientisą šilumos izoliaciją.

Daugybė papildomų sluoksninės plokštės privalumų

Daugiasluoksnės sieninės plokštės PIR Light kapiliarai yra neaktyvūs, todėl ji praktiškai nesudrėksta. Tai puikus sprendimas tiems, kam reikia sieninės sluoksninės plokštės su visais išorinio pamušalo privalumais. Be to, ji gali būti naudojama tokiuose pastatuose (pvz., sandėliuose), kuriuose efektyvią šilumos izoliaciją užtikrins tik sienų apkalimas plokštėmis iš vidaus.

Plokštė gerokai labiau apsaugo nuo vabzdžių ir graužikų veisimosi. Pasižymi ir šimtaprocentiniu atsparumu grybams ir pelėsiams. Todėl šias PIR Light sieninės plokštės savybes ypač vertina žemės ūkio ir sandėliavimo objektų savininkai.


PIR Light plokštė siūloma ir su poliesterio danga.

Pagrindiniai PIR Light sieninės plokštės pranašumai:

  • Stabilūs šilumos parametrai – senėjimo lambda 0,022 W/mK.
  • Didelis atsparumas įgerčiai.
  • Neaktyvūs kapiliarai, dėl kurių plokštė nesudrėksta.
  • Dėl lengvų skydų šios plokštės sudaro puikią alternatyvą plokštėms su putų polistireno užpildu.
  • Atsparumas grybams ir pelėsiams, efektyvi kliūtis graužikams.
  • Ekonomiškas sprendimas, išsaugant svarbiausias sluoksninės PIR plokštės funkcijas.

„Balex Metal“ atstovai atsakys į visus klausimus apie PIR Light plokštę. Paskambinkite arba parašykite savo regiono atstovui.