Elegant 2.0 je vylepšená verze svého předchůdce - osvědčeného systému Elegant. Při navrhování panelu byly zohledněny také technické připomínky mnoha zhotovitelů. Proto je jeho montáž velmi snadná a bleskurychlá.

Výběr tepelné izolace je přímo spojený  s náklady na provoz domu. Doporučujeme zvážit, na co se při výběru tepelného izolačního materiálu soustředit.

Zenit - okap navržený pokrývači

Každý den se na nás valí nové zprávy o ekologických pohromách, požárech, suchu, znečištění ovzduší, moří, ohrožení zvířecích druhů. Zdá se, že situaci chápeme, ale  pokoušíme se změnit realitu, která nás obklopuje?  Reagujeme na tento stav dostatečně ?

Rychle se montuje, má skvělé izolační schopnosti a nepohlcuje vlhkost. Ale bude plavat? Rozhodli jsme se otestovat izolační panel Thermano opravdu netypickým způsobem!

Kvalita a bezpečnost, neboli výrobky made in Poland.

Viz též

Expedice Orel Balexmetal – hledání legendární ponorky

Expedice Orel Balexmetal – hledání legendární ponorky.  

Číst dál...

Výhody a použití trapézového plechu

Trapézové plechy se hodí k montáži na stěnách nebo střechách. Vzhledem k nízké ceně a velké trvanlivosti představují materiál, který se často používá v průmyslovém i bytovém stavitelství.

Číst dál...

Sendvičové panely – co je dobré o nich vědět?

Kolik stojí sendvičové panely, jak je namontovat a kde se dají nejlevněji koupit? Zde je krátký úvod do tématu sendvičových panelů. 

Číst dál...

.

?